Декілька місяців назад, компанія Audi показала всьому світу свого флагмана – Audi A8 2018 року. Останнім часом у класі представницького автомобілебудування все більше та більше проходить розподіл ринку. Mercedes S-class та BMW 7 series – найближчі конкуренти Audi A8, навіть після літнього рестайлінгу виглядають уже не так цікаво.

Зовнішній вигляд нової Audi А8 не є основною фішкою моделі. Звичайно форма задніх ліхтарів, передніх фар та особливо, передня решітка показують, що на дорозі їде не просто автомобіль, а розкішний, швидкий та стильний флагман. Силует нового A8, наче вирізьблений з суцільного шматка граніту.

Інтер’єр A8 є одним з найбільш обговорюваних цього року. Салон нового флагману – це справжня квінтесенція з лаконічності та нових технологій. Багато хто, побачивши перші фотографії та відео, приємно здивувалися, тому що панель управління стала повністю сенсорною, а звичні кнопки відійшли у минуле. Реакція деяких критиків не забарилася, адже цілком сенсорне управління – це не завжди зручно під час руху, проте компанія Tesla уже давно практикує таку “фішку”, що аж ніяк не впливає на якість та безпеку кермування.  Змінюється усе, особливо коли ви звикаєте та починаєте користуватися сенсорним управлінням щодня. Віртуальний кокпіт виглядає сучасно та елегантно, графіка промальована естетично та вдало поєднується з сучасною підсвіткою салону .Інтуїтивне та зручне управління, швидкість роботи сенсорних екранів привчають нас до “майбутнього”, тому, через 15 хвилин забуваєш, що у минулій моделі Audi A8 були звичайні кнопки.

У новій Audi A8 зосереджена велика кількість технологій, які допомагатимуть вам у кермуванні. Безпека лімузину – бездоганна, управління чітке, підвіска – це майбутнє, яке стало сьогоденням. Крім сучасної адаптивної підвіски, особливу родзинку в Audi A8 становить повнокероване шасі: воно поліпшило керованість седана та загальний комфорт. Суттєво знижено радіус розвороту: тепер седану знадобиться ще менше місця, ніж компактному Audi A4.

41 система допомоги водію , величезна кількість варіантів оформлення інтер’єру та екстер’єру, німецька якість матеріалів, технологічні двигуни, енергоефективність та інноваційність – усе це нова Audi A8.

Також пропонуємо переглянути вам презентацію та тест-драйв нової Audi A8, де показано в деталях про інноваційний підхід німецького концерну до сучасного автомобілебудування.