Напевно кожен автолюбитель цікавився темою купівлі авто з США. Справді, на сьогодні, багато компаній-дилерів пропонують вигідні умови по пригону машини з Америки чи Канади, проте чи дійсно це безпечно та вигідно?

Компанія AVTO-UKR пропонує розглянути “сюрпризи” та “підводні камені”, котрі можуть чекати покупця на популярних авто-аукціонах США.

Дійсно, на аукціонах можна купити бажану машину, проте згодом розчаруватися у цій покупці та витратити тисячі зайвих доларів. В Америці працює багато недобросовісних людей та компаній, які хочуть заробити легко та не завжди чесно.

Щоб не потрапити до рук недобросовісних дилерів та продавців потрібно ретельно перевіряти бажане авто, а це можуть зробити далеко не усі. AVTO-UKR знає багато нюансів та критеріїв по яких варто оцінювати автомобіль та перевіряти його перед купівлею. Наші клієнти залишаються задоволені якістю наданих послуг та доступністю цін, адже ми проводимо комплексну роботу, схему котрої напрацьовували довгий час на власному досвіді.

Першим кроком до бажаної купівлі авто з США є вибір марки, моделі, року випуску та комплектації транспорту. Клієнти нашої компанії мають різні смаки, наша задача завжди однакова – задовільнити їх.

Ми практикуємо купівлю автомобілів на багатьох аукціонах, проте є перевірені фаворити. Здебільшого, AVTO-UKR рекомендує шукати авто на таких американських аукціонах, як: , та . Дані майданчики користуються популярністю не лише в Україні, а й по всьому світу, там зосереджена велика кількість лотів, а це в свою чергу збільшує можливість придбати підходящий автомобіль.

Існує багато сумних історій, коли люди отримували свої машини, далеко не в такому стані, як було видно на фото чи вказано в описі. Хочемо Вас заздалегідь попередити, що 90% невдалих покупок здійснювалися саме недобросовісними та некомпетентними дилерами, котрі не дотримувались правильної процедури при виборі бажаного авто.

AVTO-UKR перевіряє кожну машину перед купівлею та зменшує ризики до мінімуму.

Існує багато способів перевірки обраного авто, починаючи від банальної звірки інформації по VIN-code в мережі інтернет, закінчуючи спеціалізованими звітами від Carfax, AutoCheck та інших. У деяких випадках ми рекомендуємо замовити професійну експертну оцінку, не пошкодувати декілька сотень доларів та отримати повну та достовірну інформацію по обраному автомобілю, сформовану у детальний звіт.

Перевірки робляться для того, щоб знати чи не було в обраному авто приховано поломки чи дефекту. Лише комплексна перевірка надає моральне право дилеру торгувати автомобіль та пропонувати його клієнту. Далеко не усі продавці дотримуються таких правил, історій у підтвердження купівлі несправних автомобілей є вдосталь.

Недобросовісні продавці у США гарно маскують під практично цілі та неушкоджені машини відремонтовані на швидкоруч, втоплені та інші дефектні авто, на які часто потрапляють українські дилери без досвіду роботи, котрі неналежно перевіряють лоти.

Mercedes GL (перевернутий). До початку торгів на аукціоні Copart.com
Mercedes GL (перевернутий) під час аукціону на тому самому Copart.com, спеціально “відрехтований” недобросовісним дилером для продажі, щоб замаскувати те, що він був перевернутий.

В першу чергу, потрібно дізнатися, хто саме продає автомобіль на аукціоні. Купувати авто у дилерів та інших посередників не завжди безпечно, тому що саме у цих продавців трапляються перераховані вище недоліки, пов’язані з різного роду махінаціями. Одні з найнадійніших продавців на аукціонах – це страхові компанії. В основному дилери купують авто у страхових компаній, а потім перепродають їх, перед тим відремонтувавши на «швидкоруч» або ще гірше приховавши суттєві дефекти.

Не завжди низька ціна – це везіння, скоріше навпаки. Досить часто дешевші лоти на аукціоні не спроста мають нижчу вартість від своїх конкурентів. Топлені та замасковані від потужних ДТП машини, зазвичай торгуються суттєво нижче, ніж автомобілі без прихованих дефектів, відповідно їх ціна на українському ринку також суттєво відрізняється від конкурентів.

Страхові компанії завжди надають правдиву інформацію про історію та технічний стан автомобіля. Якщо в описі говориться, що автомобіль заводиться та їде (Run & Drive), значить так і є, а це в свою чергу означає, що з двигуном усе в порядку. AVTO-UKR шукає та купує автомобілі здебільшого у страхових компаній, ми перевіряємо наявність відповідних сертифікатів, що підходять для експорту та митного оформлення в Україні. Також наша компанія детально перевіряє історію авто через сервіси CarFax, Autocheck або EpicVin. Ці послуги платні, проте наші ціни Вас приємно здивують.

Якщо ви зацікавлені купівлею автомобіля з США, спеціалісти AVTO-UKR допоможуть вам підібрати достойний та вигідний варіант, купуйте лише у перевірених дилерів та отримуйте задоволення від покупки.