Кожен новий автомобіль, який продається у Сполучених Штатах, відтепер повинен бути обладнаний камерою заднього виду. Таким чином, інформаційно-розважальна система з паркувальною камерою тепер повинна бути “базою” в усіх машинах, що продаються у США. Причому це стосується не тільки легкових авто, а й усіх транспортних засобів масою до 4,5 тонн.

Ще 10 років тому Конгрес США виніс на порядок денний закон, що вимагає, щоб камери заднього виду були обов’язковою частиною обладнання автомобілів вже у 2008 році, але у підсумку його прийняття відклали на декілька років. Повернулися до законопроекту вже у 2014-му: саме тоді було прийнято по ньому остаточне рішення. Автовиробникам дали кілька років на впровадження відповідних технологій, тому дата його вступу в силу випала на травень 2018 року.

Дане рішення влади США пов’язано з підвищенням безпеки на дорогах. За даними Національного управління безпекою руху на трасах США, у 2007 році, за рік до розробки закону, під час паркування авто на американських дорогах загинув 221 чоловік, а ще 14 тис. отримали травми.

Джерело: