Tesla Model S 85 2014

Tesla Model S 85 2014

Tesla Model S 85 2014 року випуску. Розгін до сотні за 5,6 секунд, автомобіль у відмінному стані. Екран 17 дюймів, панорамний дах, шкіряний салон. Торг біля авто, деталі за телефонами. На одному заряді авто проїде від 430 км до 500 км.  

Toyota Camry

Надійний автомобіль від Toyota, двигун V6 – гарне співідношення потужності та розходу палива. Салон комбінований: матеріал – шкіра, r-камера, комплектація SE. Можливий мінімальний торг, авто перевірене через Carfax, усі деталі по телефону.

VW Tiguan 2013 (2.0 Turbo)

VW Tiguan в хорошому стані, передній привід, автомат. Мінімальний пробіг, деталі за телефонами.  

Mercedes C250 AMG у відмінному стані. Машина повністю справна, не потребує жодних вкладень. Багата комплектація C250 Sport (Avantgarde), обвіси та диски R17 від AMG. Розгін до сотні за 7, 5 секунд, ідеальний баланс розходу палива та потужності. 7 ступінчастий автомат, підлаштовується під стиль їзди. Дуже збалансоване та якісне авто, одне з кращих у своєму класі….

Автомобіль в Україні. Гарний стан, деталі за телефонами та у приватних повідомленнях.

Повнопривідна А4 Quattro, дуже гарний автомобіль, двигун 2,0 з турбіною. Універсальний автомобіль для міста і траси, ідеальний баланс швидкості, компактності та прохідності. Взимку на хорошій гумі Ви відчуєте істотну різницю в управління та безпеці на дорозі. Дощ та сніг тепер не перешкода, особливо коли не бажаєш їздити на кросовері або іншому габаритному автомобілі. У машині…

Автомобіль куплений в США, пошкодження як на фото, перевірений через систему Carfax. GT 535 в хорошій комплектації, дотяжки дверей, панорамний дах, 3,0 – ох літровий мотор. Гарне співвідношення ціна – якість, за габаритами виграє у простої BMW 5 серії. Деталі за телефоном або у повідомленнях.

Mercedes C class в кузові W204, рестайлінг. Пакет AMG Styling, комплектація AVANGARDTE. Люк, 1 з найкращих двигунів 1.8 на 204 к.с., до сотні за 7,6 секунд. Автоматична 7-ступінчаста КПП (настроюється під стиль їзди), задній привід, фірмові диски Mercedes R17 AMG. Шкіряний салон, електроприводи передніх сидінь, навігація. Деталі й питання за телефонами.

  • 1
  • 2
  • 3