Про компанію

Гарантуємо якість і надійність

Ласкаво просимо в AVTO-UKR

Наша компанія надає весь перелік необхідних послуг по пригону і розмитненні автомобілів, а також всіх типів спецтехніки та транспортних засобів з ЄС і США.

Ми пропонуємо весь спектр професійних послуг, починаючи від інформації про стан транспортного засобу і закінчуючи найтоншими нюансами процесу розмитнення легкових або комерційних автомобілів, а також спецтехніки.

Все, що потрібно Вам – визначити параметри необхідного Вам автомобіля і наші фахівці протягом 24-36 годин нададуть Вам аналітичну інформацію, засновану на даних наших зарубіжних партнерів і тільки актуальні пропозиції європейських автосайтів.

Наші брокери в короткі терміни проведуть розмитнення наведеного для Вас автомобіля, позбавивши Вас від необхідності оформляти документи, розбиратися в тонкощах проходження митниці і розуміння всіх складних процесів ввезення автомобіля з ЄС і США.
Серед наших послуг:
– консультації та допомогу у виборі авто
– пошук і покупка авто
– транспортування
– оформлення документів
Серед наших клієнтів: індивідуальні покупці, середній і малий бізнес, державні структури

Кілька фактів про нас

Своя схема логістики

Перевірка авто на всіх рівнях

Своя площадка авто

Больше 5 років на ринку

Більше 500 доставлених авто

Працюємо офіційно

Галерея наших авто

'); $owl.find('.owl-dots').after('
'); }) $owl.owlCarousel({ rtl: owlRtl, items: 3, smartSpeed: 800, dots: true, margin: 10, autoplay: false, loop: true, responsiveRefreshRate: 1000, responsive: { 0: { items: 1 }, 500: { items: 2 }, 768: { items: 3 }, 1000: { items:4 } } }); $owl.on('click', '.stm-owl-prev', function () { $owl.trigger('prev.owl.carousel'); }) $owl.on('click', '.stm-owl-next', function () { $owl.trigger('next.owl.carousel'); }); $('.vc_tta-tabs .vc_tta-tab a').click(function () { var tabId = $(this).attr('href'); setTimeout(function () { var $owlTab = $(tabId + ' .media-carousel-4186'); $owlTab.trigger('destroy.owl.carousel'); $owlTab.html($owlTab.find('.owl-stage-outer').html()).removeClass('owl-loaded'); $owlTab.on('initialized.owl.carousel', function (e) { $owlTab.find('.owl-dots').before('
'); $owlTab.find('.owl-dots').after('
'); }); $owlTab.owlCarousel({ rtl: owlRtl, items: 3, smartSpeed: 800, dots: true, margin: 10, autoplay: false, loop: true, responsiveRefreshRate: 1000, responsive: { 0: { items: 1 }, 500: { items: 2, loop: false }, 768: { items: 3, loop: false }, 991: { items: 4, loop: false }, 1025: { items:4 } } }); }, 200); }); }); })(jQuery);

Популярні питання

Все залежить від послуги яку ми надаємо. В середньому наші послуги коштують від 500 дол., І це одна з найнижчих вартостей на ринку.

Якщо ви замовляєте авто з Європи, то термін вибору і доставки автомобіля становить близько 2-х тижнів, якщо ви замовляєте авто з США – до 2 місяців.

Всі автомобілі перед покупкою ми перевіряємо у страховиків, наприклад CarFax, а так само у офіційних дилерів. Так само, на місці, наші фахівці проводять технічний огляд кожного автомобіля.

Ми працюємо офіційно, так що у вас є можливість оплатити будь-яким зручним способом

Ви можете замовити будь-який вид транспорту, починаючи від легкових автомобілів, закінчуючи будь-яким водним транспортом

Взнайте вартість авто
Ім'я

Email

Телефон

Авто що цікавить